Дозвіл на спецводокористування

04.12.2019

 

 

 

 

Дозвіл на спеціальне водокористування

У разі здійснення підприємством зборів води з річок, озер, ставків або інших водних об’єктів з використанням спеціальних технічних пристроїв або споруд, потрібно мати дозвіл на спеціальне використання.

Крім того, дозвіл потрібен при скиданні речовин, здатних завдати шкоди навколишньому середовищу з відпрацьованою водою і з використанням каналів.

Якщо дозвільні документи відсутні, подібні дії є протизаконними і караються відповідно чинному законодавству. Державна інспекція України може застосувати санкційні заходи у вигляді штрафу, розмір якого розраховується відповідно до збитків, нанесених навколишньому середовищу і державі.

Отримання дозволу на спеціальне водокористування має виконуватися відповідно до законодавства України і є досить складною процедурою для людини, яка не розбирається в юридичних тонкощах. Оскільки ціна дозволу на спеціальне водовикористання залежить від різних чинників, краще звернутися до фахівців, які в них добре розбираються.
 

Етапи для отримання дозволу:

  1. При зверненні в нашу компанію клієнту надається докладна консультація по виконувану роботу, а також збір та підготовку потрібних для отримання дозволу документів.
  2. Складається договір про представлення інтересів клієнта співробітниками компанії, на підставі якого фахівці розробляють і готують необхідні документи. Вони подаються в АТ «Державне агентство водних ресурсів України».
  3. Після подачі всіх необхідних документів співробітники АТ «Державне агентство водних ресурсів України» розглядають можливість надання дозволу на використання водних ресурсів України в промислових цілях.

Наші фахівці супроводжують клієнта на всіх етапах і представляють його інтереси при оформленні документів в бюрократичних структурах. Все оформляється відповідно до законодавства України.
 

Закони України, яких необхідно дотримуватися при отриманні дозволу на спеціальне водовикористання:

  1. Закон України від 25.06.91 №1264-XII “Про охорону навколишнього природного середовища”.
  2. Водний кодекс України.
  3. Акти Кабінету Міністрів України: Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002р. № 321 “Про затвердження порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування та внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.1992р. № 459”.

Додаткову інформацію можна отримати у кваліфікованих фахівців, зателефонувавши за номерами, наданими на сайті.

Термін дозволу на спеціальне водокористування: 5 років.

Термін виконання робіт: 60 діб.

Ціна: від 14 000 грн.

Кваліфіковані фахівці ТОВ “Екологічний консалтинг” з радістю нададуть відповідь на всі Ваші питання.

 

Замовити послугу: