Про нас

04.12.2019

Компанія ТОВ «Екологічний консалтинг» надає професійні послуги підприємствам з питань, що стосуються охорони навколишнього природного середовища.

Наша команда – професіонали своєї справи, які вміло поєднують знання міжнародних стандартів екологічного консультування з бездоганним розумінням чинного законодавства.

Ми націлені на якість роботи.

Нашими  клієнтами  є  великі  підприємства  різних  галузей  народного господарства  і промисловості, фахівці  ТОВ «Екологічний консалтинг» надають послуги, для виконання яких необхідний спеціальний дозвіл Мінприроди.

Крім цього, ми працюємо з підприємствами малого бізнесу, які не мають в своєму складі штатного еколога. Співробітники нашої компанії на час замінять Вам даного фахівця і нададуть консалтингові послуги з усіх питань, пов’язаних з екологією, в тому числі і складання звітності, вивезення відходів, розрахунок екологічного податку, приведення документації підприємства у відповідність екологічному законодавству, підготовка до перевірок екологічної інспекції.

Наша компанія давно на ринку екологічних послуг і зарекомендувала себе як порядна і відповідальна, з сильною командою привітних і компетентних фахівців, які знають і люблять свою справу, виконують роботу в зазначені терміни.

Ми за чисте майбутнє для наступних поколінь, воно залежить саме від нас – від кожного з нас, і кожен може внести свій неоціненний внесок.

Давайте будувати його разом тут і зараз!