Дозвіл на спецводокористування

04.12.2019

Дозвіл на спеціальне водокористування

У разі здійснення підприємством зборів води з річок, озер, ставків або інших водних об’єктів з використанням спеціальних технічних пристроїв або споруд, потрібно мати дозвіл на спеціальне використання.

Крім того, дозвіл потрібен при скиданні речовин, здатних завдати шкоди навколишньому середовищу з відпрацьованою водою і з використанням каналів.

Якщо дозвільні документи відсутні, подібні дії є протизаконними і караються відповідно чинному законодавству. Державна інспекція України може застосувати санкційні заходи у вигляді штрафу, розмір якого розраховується відповідно до збитків, нанесених навколишньому середовищу і державі.

Види дозволів на спецводокористування

На даний момент на території України дозвіл на спецводокористування має кілька видів. Так, можна отримати:

  1. Короткостроковий дозвіл, чинний протягом 5 років. Він необхідний за умови скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти, якщо гранично допустимі норми, встановлені органами Мінприроди, перевищуються. Після закінчення терміну дозволу виконуються перевірки для з’ясування можливості видачі повторного дозволу або відмови на використання водного об’єкта.
  2. Довгостроковий дозвіл терміном від 5 до 25 років видається в усіх інших випадках, коли норми, встановлені Мінприроди, не перевищуються.
  3. Якщо умови використання водних ресурсів залишаються незмінними, існує можливість отримання дозволу на спеціальне водокористування. В даному випадку його строк не може перевищувати трьох років.

Отримання дозволу на спеціальне водокористування має виконуватися відповідно до законодавства України і є досить складною процедурою для людини, яка не розбирається в юридичних тонкощах. Оскільки ціна дозволу на спеціальне водовикористання залежить від різних чинників, краще звернутися до фахівців, які в них добре розбираються.

Етапи для отримання дозволу:

  1. При зверненні в нашу компанію клієнту надається докладна консультація по виконувану роботу, а також збір та підготовку потрібних для отримання дозволу документів.
  2. Складається договір про представлення інтересів клієнта співробітниками компанії, на підставі якого фахівці розробляють і готують необхідні документи. Вони подаються в АТ «Державне агентство водних ресурсів України».
  3. Після подачі всіх необхідних документів співробітники АТ «Державне агентство водних ресурсів України» розглядають можливість надання дозволу на використання водних ресурсів України в промислових цілях.

Наші фахівці супроводжують клієнта на всіх етапах і представляють його інтереси при оформленні документів в бюрократичних структурах. Все оформляється відповідно до законодавства України.

Закони України, яких необхідно дотримуватися при отриманні дозволу на спеціальне водовикористання:

  1. Закон України від 25.06.91 №1264-XII “Про охорону навколишнього природного середовища”.
  2. Водний кодекс України.
  3. Акти Кабінету Міністрів України: Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002р. № 321 “Про затвердження порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування та внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.1992р. № 459″.

Додаткову інформацію можна отримати у кваліфікованих фахівців, зателефонувавши за номерами, наданими на сайті. Термін виконання всіх робіт складає 2 місяці.

Термін дозволу на спеціальне водокористування становить 5 років.

 

 

Термін виконання робіт: 60 діб.

Термін дії дозвільного документа: 5 років

Ціна: від 14 000 грн.

Кваліфіковані фахівці ТОВ “Екологічний консалтинг” з радістю нададуть відповідь на всі Ваші питання.

 

Замовити послугу: