Дозвіл на спецводокористування

04.12.2019

Дозвіл на спеціальне водокористування

Якщо підприємство здійснює забір води з водних об’єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів, тоді законодавством передбачена необхідність оформлення дозволу на спецводокористування.

Спеціальне водокористування здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських та інших державних і громадських потреб.

Етапи для отримання дозволу:

  • Надання консультації з підготовки матеріалів для отримання дозволів на спеціальне водокористування в АТ Державне агентство водних ресурсів України.
  • Підготовка та розробка документів.
  • На основі довіреності представляти інтереси Замовника, узгодження і супровід документообігу в державних установах і підприємствах в задіяних державних інстанціях для отримання дозволу на спеціальне водокористування.
  • Отримання дозволу на спецводокористування АТ Державне агентство водних ресурсів України.

Закони України:

  • Закон України від 25.06.91 №1264-XII “Про охорону навколишнього природного середовища”.
  • Водний кодекс України.
  • Акти Кабінету Міністрів України: Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002р. №321 “Про затвердження порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування та внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.1992р. №459 “.

Термін виконання робіт: 60 діб.

Термін дії дозвільного документа: 5 років

Ціна: від 14 000 грн.

Кваліфіковані фахівці ТОВ “Екологічний консалтинг” з радістю нададуть відповідь на всі Ваші питання.

 

Замовити послугу: