Реєстрація декларації про відходи

04.12.2019

Реєстрація декларації про відходи

 

Після вступу в силу закону України «Про відходи» (стаття 17) всі суб’єкти, що здійснюють господарську діяльність та мають справу з відходами або їх виробництво призводить до утворення відходів, Пзув яких від 50 до 1000 у. о., повинні надавати декларацію про відходи в строк до 20 лютого.

Важливо враховувати, що декларація про відходи має спеціальну форму, затверджену в 2016 році спеціальною постановою КМУ № 118.

Матеріали, необхідні для розробки декларації

Звертаючись до наших фахівців для розробки декларації про утворення відходів, клієнт повинен надати наступний перелік документів:

  1. Якісні копії договорів з компаніями, яким були передані відходи в поточному році. Важливо, щоб копії договорів були з ліцензіями.
  2. Точні дані про кількість вироблених токсичних відходів, а також про обсяги отриманої, переробленої та поставленої вторинної сировини за поточний період часу.
  3. Декларація про  відходи може бути розроблена тільки при наданні обсягів відходів, які заплановані в поточному році. Інформація з кожного виду відходів повинна розписуватися окремо.

На підставі цих документів наші фахівці починають розробляти декларацію на відходи. Крім описаних вище документів, клієнт повинен надати такі копії: свідоцтво, яке підтверджує реєстрацію підприємства та довідку з ЄДРПОУ.

Що таке Пзув?

Пзув – це загальний показник з утворення відходів різної природи. Для його розрахунку використовується спеціальна формула:

Пзув = 5000 х М1 + 500 х М2 + 50 х М3 + 1 х М4, де

М  –  загальна маса, що розраховується в тоннах, а цифри (М1, М2, М4) – це клас небезпеки для навколишнього середовища.

Наші фахівці допоможуть розробити декларацію про відходи в Київській області.

Термін дії документа: 1 рік.

Термін виконання робіт: від 5 діб.

Ціна: від 2500 грн.

 

Що робити, коли Пзув більше 1000 у.о.?

Всі підприємства і суб’єкти, що здійснюють господарську діяльність, за умови перевищення Пзув в 1000 у.о., в обов’язковому порядку повинні отримувати дозвіл на здійснення будь-яких операцій щодо поводження з відходами (на данний час немає затвердженої процедури його оформлення) та реєстрову карту об’єктів утворення відходів.

Наші фахівці враховують всі нюанси і добре знайомі з законодавством України, тому роботи виконується на професійному рівні. В даному випадку професійна допомога дозволить уникнути помилок і відвідування різних бюрократичних інстанцій.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами, вказаними на сайті. Досвідчені консультанти ТОВ “Екологічний консалтинг” з радістю нададуть відповідь на всі питання і роз’яснять всі нюанси.

 

Замовити послугу: