Дозвіл на викиди в атмосферу

04.12.2019

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Для того, щоб майбутні покоління могли жити повноцінно і користуватися природніми ресурсами, як і ми сьогодні, дуже важливо вже зараз піклуватися про те, щоб якомога менше шкідливих речовин забруднювали навколишнє середовище. Виникають ситуації, коли законом України дозволяється здійснити викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на території того чи іншого підприємства, при цьому важливо зібрати необхідні документи і виконати певну послідовність дій. Наше товариство приходить на допомогу в багатьох випадках, а завдяки багаторічному досвіду гарантує швидкий результат.

Офіційний дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря представляє собою документ, завдяки якому у тієї чи іншої організації з‘являється можливість стаціонарними джерелами здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в певному обсязі. Дуже важливо погоджувати всі дії з законодавством України і дотримуватися певної послідовності.

Сьогодні дозвіл на викиди в атмосферу можна отримати, звернувшись до органів Мінприроди, а термін дії такого документу буде повністю залежати від групи, до якої відноситься підприємство, і деяких індивідуальних особливостей. Невідкладно проводиться інвентаризація викидів забруднюючих речовин, без якої неможливо перейти до виконання усіх послідуючих дій.

 

Етапи розробки дозвільних документів на викиди в атмосферу:

  • Визначення кількісних і якісних показників джерел викидів;
  • Інвентаризація стаціонарних джерел викидів, підготовка і реєстрація звіту по інвентаризації;
  • Подача оголошення в газету про наміри підприємства отримати дозвіл на викиди;
  • Отримання довідки про фонові концентрації в районі розміщення підприємства і короткою кліматичної характеристики місцевості;
  • Розробка документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
  • Отримання погодження про можливість отримання дозволу на викиди від органів державної санітарно – епідеміологічної служби;
  • Супровід та погодження розробленої документації для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Сьогодні існують певні нормативно-правові акти, яких слід чітко дотримуватись, оформлюючи дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на рівні законодавства України. Всі необхідні роботи виконуються протягом 90 діб, їх кінцевий строк виконання повністю залежить від багатьох факторів. Документ має термін дії 10 років або навіть необмежений, якщо для цього існують певні підстави, які визначаються в індивідуальному порядку. В кожному певному випадку кінцева ціна може різнитися, вартість послуг становить від 18 000 грн. відповідно.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ “Екологічний консалтинг”, які мають багатий досвід, в повному обсязі нададуть відповідь на всі питання, безкоштовно проконсультують та допоможуть вирішити важливі проблеми, керуючись законодавством України і враховуючи безліч важливих моментів.

Таким чином, якщо всі вимоги, які встановлені на державному рівні, виконані, то дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря буде  отримано, і всі проблеми вирішаться з мінімальними витратами особистого часу і сил.

 

Термін виконання робіт: від 90 діб.

Термін дії документа: 10 років або необмежений.

Ціна: від 18 000 грн.

 

Кваліфіковані фахівці ТОВ “Екологічний консалтинг” з радістю нададуть відповідь на всі Ваші питання.

 

Замовити послугу: