Послуги

04.12.2019

Перелік послуг ТОВ «Екологічний консалтинг»

Під екологічним консалтингом мається на увазі цілий комплекс робіт, необхідних для забезпечення правильної діяльності підприємств будь-яких галузей. Наші послуги дозволяють розробити більш ефективні проекти з ресурсозбереження, знизити забруднення навколишнього середовища, антропогенне навантаження, а також виконують низку інших завдань, пов’язаних з діяльністю компаній.

 

Список послуг, що надаються

 1. Реєстрова карта відходів.

  це документ, який повинні складати власники будь-яких об’єктів відходів або ж компанії, діяльність яких пов’язана з утворенням (Пзув більше 1000 у.о.) або переробкою відходів.

 2. Дозвіл на Спеціальне водокористування.

  документ, що дозволяє юридичним і фізичним особам використовувати водні ресурси з метою здійснення певної діяльності. До водних ресурсів відносяться артезіанські свердловини, водойми, басейни, озера, річки і т. д.

 3. Дозвіл на викиди.

  до оформлення для організацій, в ході діяльності яких утворюються викиди, здатні нашкодити атмосфері або навколишньому середовищу. Дозвіл повинен оформлятися на кожен об’єкт, що здійснює шкідливі викиди в атмосферу.

 4. Декларація на відходи.

  Документ подається один раз на рік в центр надання адміністративних послуг до 20 лютого в електронному вигляді або на папері. Далі декларація передається до Департаменту екології, реєструється, дані передаються для звітності до Міністерства природи України.

 5. Оцінка впливу на довкілля. ОВД

  виявити будь-які поточні і потенційні небезпеки для навколишнього середовища при плануванні господарської діяльності. Фахівці виявляють інтенсивність і ступінь небезпеки будь-якого виду для навколишнього середовища і здоров’я людей, а також дають рекомендації щодо їх усунення і профілактики.

 

Переваги співпраці з ТОВ «Екологічний консалтинг»

До перевірки діяльності компанії екологічною інспекцією може перетворитися на справжній кошмар. Особливо якщо в штаті немає професійного еколога, відсутнє розуміння самого проходження процедури, а сумніви з приводу правильності організації всіх процесів досить вагомі. Наші фахівці готові допомогти клієнту в таких випадках:

 1. Надання інструкції з проходження перевірки.
 2. Ретельний аналіз діяльності компанії по відношенню до навколишнього середовища (еко-аудит).
 3. Рекомендації щодо вжиття заходів, які дозволяють знизити шкоду, яка наноситься екології.

Інформацію можна отримати вже зараз, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Професійний консультант відповість на всі питання і прийме вашу заявку.

 1. Дозвіл на викиди в атмосферу
 2. Дозвіл на спеціальне водокористування
 3. Реєстрація декларації про відходи
 4. Розробка реєстрових карт
 5. Розробка розділу (ОВНС)
 6. Розробка та погодження ОВД

 

Безкоштовна консультація фахівця